Sukcesy dzieci z klasy I B - 2017
Dodane przez admin dnia 06 grudzień 2017


Sukcesy dzieci z klasy I B - 2017

Dzieci z klasy I B są bardzo aktywne i chętnie biorą udział w różnych konkursach klasowych i szkolnych.


Rozszerzona zawartość newsa


Sukcesy dzieci z klasy I B - 2017

Dzieci z klasy I B są bardzo aktywne i chętnie biorą udział w różnych konkursach klasowych i szkolnych. Dwie uczennice z klasy: Weronika Całkowska i Hanna Dubisz wzięły udział powiatowym konkursie : „Moja świetlica – najpiękniejsze miejsce w szkole”. Głównym zadaniem konkursu było wykonanie makiety świetlicy szkolnej. Dziewczynki włożyły mnóstwo czasu i serca w wykonaną pracę, co przyniosło pozytywne skutki - makieta wykonana przez Weronikę i Hanię bardzo spodobała się jury i tym samym dziewczynki zajęły I miejsce. Serdecznie gratulujemy!

Kolejnym osiągnięciem może pochwalić się uczeń I B- Robert Bzymek. Chłopiec wykonał pracę plastyczną w formie plakatu na konkurs zorganizowany przez bibliotekę szkolną dotyczącą czytelnictwa. Praca Roberta uzyskała wyróżnienie. Gratulujemy!

29. listopada w klasie I B odbył się klasowy konkurs „Mistrz Pięknego Czytania”. Konkurs odbywał się na dwóch poziomach: teksty łatwiejsze i teksty trudne. Każde dziecko z klasy włożyło mnóstwo pracy i wysiłku, by przygotować się do konkursu. W kategorii tekstów łatwiejszych „Mistrzem Pięknego Czytania” został Patryk Połczyński, natomiast w kategorii teksów trudniejszych Mistrzyniami Pięknego Czytania zostały Oliwia Łyskawa i Weronika Całkowska. Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów :)Notatka: p. Ida Górecka