Cały tydzień super zabawy i wypoczynku dzieci z klas II – VII naszej szkoły - 2018
Dodane przez admin dnia 17 czerwiec 2018


Cały tydzień super zabawy i wypoczynku dzieci z klas II – VII naszej szkoły - 2018

Od 4 do 8 czerwca 2018r dzieci z klas II – VII uczestniczyły w wycieczce do Krakowa.


Rozszerzona zawartość newsa


Cały tydzień super zabawy i wypoczynku dzieci z klas II – VII naszej szkoły - 2018

Od 4 do 8 czerwca 2018r dzieci z klas II – VII uczestniczyły w wycieczce do Krakowa. We wtorek dzieci bawiły się cały dzień w Największym Parku Rozrywki w Polsce w Energylandii . Atrakcji nie było końca. Odważnych dzieci również nie brakowało.
Kolejny dzień to poznanie miasta naszego Patrona świętego Jana Pawła II. Zobaczyliśmy dom rodzinny Karola Wojtyły, Bazylikę Mniejszą w której jest chrzcielnica przy której przyjął sakrament chrztu i I Komunię Świętą. Posiedzieliśmy na ławeczce z Karolem Wojtyłą przy Liceum Jana Wadowity , ale było też coś dla ciała czyli przepyszne papieskie kremówki na które chodził Wojtyła z kolegami po maturze .
Wieczór należał do Kopalni Soli w Wieliczce. Poznaliśmy Trasę Górniczą , oblizaliśmy ściany kopalni i zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie w Kaplicy Świętej Kingi
Przyszedł czas na piękny Kraków , Katedra Wawelska, Smocza Jama i wiele innych atrakcji. Pan przewodnik Mateusz w zabawny sposób przedstawił nam historię tego miasta.
Nocowaliśmy w pięknym Pensjonacie Promyk przy Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie- Łagiewniki. Dzieci zdały egzamin z dobrego zachowania, dziękuję im za to. Dziękuję również opiekunom: p. Adzie Waleriańczyk, Elżbiecie Leszczyńskiej, Annie Olejnik, Annie Zielińskiej i Pawłowi Krejer za pomoc, obecność , wsparcie .

Notatka: p. Krystyna Zachaczewska