Strona Główna * Panel poczty * Kontakty * Plan lekcji 25 Wrzesień 2017, 01:02  
Menu

sobek_1 Szkoła
Patron
Historia szkoły
Symbole
Oferta
Certyfikaty
Orlik 2012
Galeria

sobek_1 Oddział Przedszkolny
Oddział przedszkolny 3,4,5-latków
Oddział przedszkolny 5,6-latków "0" A
Oddział przedszkolny 5,6-latków "0" B
Koncepcja pracy oddziału przedszkolnego
Oddział wspomagania

sobek_1 Praca szkoły
Dyrekcja
Sekretariat
Administracja
Gabinet medyczny
Autobusy
Basen
Rejon szkoły
Kontakt

sobek_1 Uczniowie
null.gif sobek1 Sześciolatek w szkole
Dojrzałość szkolna
Integracja
Nasze klasy
Parlament Uczniowski
Szkolny Klub Wolontariatu
Zajęcia dodatkowe
null.gif sobek1 Bractwo
null.gif sobek1 Edukacyjna przygoda
Konkursy
Absolwenci
Absolwent roku
SPRAWDZIAN KLAS SZÓSTYCH

sobek_1 Nauczyciele
Rada Pedagogiczna
Wychowawcy klas
Pedagog
Psycholog
Logopeda
Gimnastyka korekcyjna
Reedukator
Rehabilitacja
Sala doświadczania świata
Świetlica I-III
Świetlica IV-VI
Biblioteka i ICIM
Administrator strony

sobek_1 Rodzice
Zebrania
Rada Rodziców
AUTYZM
news.gif sobek1 REFORMA EDUKACJI

sobek_1 Wskazówki
Integracja sensoryczna
Pierwsza pomoc przedmedyczna
Dopalacze
Bezpieczeństwo
Grypa A(H1N1)
ZDROWE ŻYWIENIE

sobek_1 Dokumenty
Statut szkoły
Wewnątrzszkolny system oceniania
Przedmiotowy system oceniania
Program wychowawczo-profilaktyczny szkoły
Koncepcja pracy szkoły
Szkolny zestaw programów nauczania
Szkolny zestaw podręczników
Innowacje
Prawa i obowiązki ucznia
Szkoła bez przemocy
Procedura odbioru dzieci
Dokumenty do pobrania

sobek_1 Informacje
Kalendarz roku szkolnego
Plan pracy szkoły
null.gif sobek1 Plan lekcji
Podręczniki
Ważne daty
Dzwonki
Linki
Pliki do pobrania

Certyfikaty

SZKOŁA W RUCHU
SZKOŁA ODKRYWCÓW TALENTÓW
Dzwonki
    1. 8.00 - 8.45
    2. 8.55 - 9.40
    3. 9.50 - 10.35
    4. 10.45 - 11.30
    5. 11.50 - 12.35
    6. 12.50 - 13.35
    7. 13.45 - 14.30
    8. 14.40 - 15.25
Absolwenci

SYLWETKA ABSOLWENTA KLASY VI

Absolwent klasy VI na miarę swego wieku jest:

1) kulturalny, taktowny, szanujący innych co oznacza, że wykazuje się znajomością zasad kulturalnego zachowania zarówno w szkole , jak i poza nią. Potrafi zachowywać się właściwie w sytuacjach pozadomowych i pozaszkolnych / kino, teatr itp./ Uznaje prawo innych do szacunku, nie obraża innych, nie eksponuje swojego zdania w sposób obrażający inne osoby, jest wrażliwy na przejawy niewłaściwych zachowań i reaguje na nie. Nie niszczy własności cudzej i swojej;

2) odpowiedzialny, aktywny, tolerancyjny co oznacza, że czuje się odpowiedzialny za zachowanie własne i postępowanie swojej grupy. Potrafi twórczo pracować w zespole, ma własne zdanie, którego jednak nie narzuca za wszelką cenę. Jest otwarty na pomysły innych i umie uznać cudze racje. Nie zwalcza odmiennych zainteresowań i poglądów;

3) samodzielny, twórczy, umiejący spojrzeć krytycznie na postępowanie własne i innych co oznacza, że zna i potrafi korzystać z różnych źródeł zaspokojenia własnych zainteresowań oraz poszerzania wiedzy. Nie ogranicza się do znanych schematów, lecz poszukuje nowych niekonwencjonalnych rozwiązań. Umie przyznać się do własnych błędów, a w sytuacjach koniecznych potrafi odnieść się w sposób krytyczny do zdania innych, tak aby nie urazić drugiej osoby;

4) komunikatywny, aktywny społecznie, wrażliwy na potrzeby innych co oznacza, że potrafi jasno formułować swoje myśli, nie ma trudności w nawiązywaniu kontaktów z rówieśnikami oraz dorosłymi. Czuje się cząstką społeczności szkolnej i chętnie uczestniczy w różnych działaniach na terenie szkoły i poza nią. Godnie reprezentuje szkołę poza jej terenem. W swoim postępowaniu kieruje się nie tylko własnym interesem, ale i potrafi dostrzec potrzeby innych. Jest wrażliwy na krzywdy innych ludzi oraz zwierząt. Stara się im przeciwdziałać;

5) zna i przyjmuje zasady zdrowego stylu życia co oznacza, że dostrzega celowość troski o zdrowie fizyczne i psychiczne i zna korzyści z tego płynące. Potrafi radzić sobie ze złym samopoczuciem i panować na d zbyt silnymi emocjami. Orientuje się w różnego typu zagrożeniach w otaczającym środowisku / używki, narkotyki, sekty / i unika z nimi kontaktu.


ABSOLWENCI SZKOŁY



Rok szkolny 2015/2016


Klasa VI a


Wychowawca: mgr Aldona Przybylska

Absolwenci:
  1. Akutowicz Martyna
  2. Bereda Paweł
  3. Bochniak Natalia
  4. Chlebos Małgorzata
  5. Dudek Sara
  6. Dziekański Oliwier
  7. Guziejewski Tomasz
  8. Kościński Jakub
  9. Leszczyński Miłosz
  10. Michałowska Kinga
  11. Rosicki Aleks
  12. Stencel Konrad
  13. Stępień Nikola
  14. Szopik Jan
  15. Szuraj Marta
  16. Ślusarski Tadeusz
  17. Wojtal Paweł

Klasa VI b


Wychowawca: mgr Katarzyna Labuda
Nauczyciel wspomagający: mgr Halina Zawada

Absolwenci:
  1. Brejnak Nikola
  2. Filip Konrad
  3. Grzesiak Sebastian
  4. Jamrożek Fryderyk
  5. Jandura Patrycja
  6. Kabatiak Andriy
  7. Kaziuk Łukasz
  8. Krycki Marcel
  9. Lechocki Adrian
  10. Pawłowicz Amelia
  11. Podcaba Wiktoria
  12. Stasiukiewicz Szymon
  13. Trzop Dawid
  14. Usnarski Patryk

Klasa VI c


Wychowawca: mgr Anna Ziółkowska

Absolwenci:
  1. Biczkus Oliwia
  2. Buczek Paweł
  3. Chwoszczyńska Inga
  4. Figa Paweł
  5. Klus Wojciech
  6. Kołtos Zuzanna
  7. Kozieł Zuzanna
  8. Kubicka Oliwia
  9. Kucharczyk Mateusz
  10. Kuczborski Mateusz
  11. Michalski Wojciech
  12. Rzeczycki Aleks
  13. Saj Mateusz
  14. Stencel Mateusz
  15. Węgorek Kornel
  16. Wojciechowski Adrian
  17. Wysocka Dagmara
  18. Zapołoch Dominik





Rok szkolny 2014/2015


Klasa VI a


Wychowawca: mgr Elżbieta Kozłowska
Nauczyciel wspomagający: mgr Ewa Pieczyńska

Absolwenci:
  1. Cybul Bartosz
  2. De Leeuw Joshua Gerardus
  3. Gac Martyna Ewa
  4. Kaziuk Patrycja
  5. Kilanowska Karolina Kamila
  6. Klimczak Agata
  7. Mackojć Maja Katarzyna
  8. Młodziejewska Anita Ewelina
  9. Mozia Dawid Daniel
  10. Nyga Patrycja Kornelia
  11. Pasternak Maja
  12. Podbrzeska Wiktoria
  13. Radecki Kacper
  14. Sadowski Jędrzej Jakub
  15. Szner Mateusz Andrzej
  16. Szukalska Iga Barbara
  17. Ściepko Nikola
  18. Świtoń Wiktoria
  19. Żebrowski Patryk Tadeusz
  20. Żurawiel Jakub Michał

Klasa VI b


Wychowawca: mgr Adrianna Waleriańczyk
Nauczyciel wspomagający: mgr Sylwia Kamecka

Absolwenci:
  1. Boruszczak Julia Anna
  2. Dudek Diana Katarzyna
  3. Grabowska Weronika Anna
  4. Jakubowski Marcel Jakub
  5. Jesiak Marcin
  6. Kamiński Kacper Władysław
  7. Kultys Aleks
  8. Linde Irmina Daniela
  9. Ładziński Denis Bartłomiej
  10. Olejnik Patryk Marek
  11. Romaniec Robert Jan
  12. Strzelczyk Joanna Jolanta
  13. Szuberska Martyna Zofia
  14. Szymura Dominik Filip
  15. Walczak Dorota Czesława
  16. Wawrzyniak Julia Kalina
  17. Wiśniewska Martyna
  18. Zapołoch Michał
  19. Zuziak Agata Róża
  20. Żarski Hubert Bartosz

Klasa VI c


Wychowawca: mgr Elżbieta Kamińska
Nauczyciel wspomagający: mgr Agnieszka Szydłowska

Absolwenci:
  1. Bazyliński Bartosz Michał
  2. Górska Barbara Karolina
  3. Grzegorczyk Oskar Wiktor
  4. Hrynio Julia
  5. Jodko Nikola
  6. Kmieć Aleksandra Karolina
  7. Krajewski Paweł Piotr
  8. Kramarz Agata Maria
  9. Maj Miłosz
  10. Mielech Emilia Karolina
  11. Miściur Agnieszka Joanna
  12. Niżyńska Anna Katarzyna
  13. Paczos Natalia
  14. Siecińska Roksana Alicja
  15. Słoboda Karolina
  16. Szarek Anita Amanda
  17. Szyrwińska Barbara
  18. Tatarska Karolina
  19. Tuszyńska Zofia
  20. Węgorek Daniel Sebastian
  21. Woliński Mateusz Jakub
  22. Żebrowski Łukasz Sebastian





Rok szkolny 2013/2014


Klasa VI a


Wychowawca: mgr Katarzyna Marchowiecka
Nauczyciel wspomagający: mgr Justyna Całkowska

Absolwenci:
  1. Agata Jakub
  2. Banasiak Natalia
  3. Chażyński Marek
  4. Cholewski Kacper
  5. Derbin Sandra
  6. Górecki Michał
  7. Gwiaździńska Marzena
  8. Hrynkiewicz Jan
  9. Iwańczyk Maciej
  10. Kamecki Adrian
  11. Kołowska Kinga
  12. Maciążek Filip
  13. Majda Adam
  14. Obidziński Bartłomiej
  15. Pietrzak Anna
  16. Rogaczewska Oliwia
  17. Rosołowski Norbert
  18. Strojek Krystian
  19. Tracz Mateusz
  20. Usnarska Monika
  21. Żebrowski Dawid

Klasa VI b


Wychowawca: mgr Karolina Willma
Nauczyciel wspomagający: mgr Tomasz Krzewina i mgr Elżbieta Kamińska

Absolwenci:
  1. Adamowski Jakub
  2. Bebłot Wojciech
  3. Górska Patrycja
  4. Hekert Alicja
  5. Kościelna Aleksandra
  6. Nowosad Bartosz
  7. Nowotczyńska Iga
  8. Olejnik Kamil
  9. Orczykowska Maja
  10. Orzechowska Wiktoria
  11. Pawlicki Patryk
  12. Podlaszewska Wiktoria
  13. Protasiuk Adrian
  14. Rydz Szymon
  15. Skupiewski Adam
  16. Szałkowski Filip
  17. Wachowska Wiktoria
  18. Wiśniewski Szymon
  19. Yumerov Dzhem
  20. Zborowski Mateusz

Klasa VI c


Wychowawca: mgr Joanna Zosik

Absolwenci:
  1. Brejnak Adrianna
  2. Całka Ewa
  3. Chwoszczyński Jakub
  4. Ciesielski Kacper
  5. Grzesiak Bartosz
  6. Hrynio Oliwia
  7. Łojek Michał
  8. Możdżyński Tomasz
  9. Olejniczak Wiktoria
  10. Pawłowicz Wiktoria
  11. Perliński Karol
  12. Sokołowski Marek
  13. Sosnowski Jakub
  14. Szarek Martyna
  15. Szyrwiński Dominik
  16. Tocicka Gabriela
  17. Tołkaczewska Weronika
  18. Urzendowski Tomasz
  19. Wasiak Bartosz
  20. Witkowska Daria





Rok szkolny 2012/2013


Klasa VI a


Wychowawca: mgr Elżbieta Milcarz
Nauczyciel wspomagający: mgr Aldona Przybylska

Absolwenci:
  1. Bezulska Magdalena
  2. Chlebos Agnieszka
  3. Cieślak Anna
  4. Dawidowski Aleksander
  5. Grabowski Radosław
  6. Gronkowska Wiktoria
  7. Guziejewski Daniel
  8. Jankowska Kinga
  9. Jodło Patryk
  10. Kiełbasa Patrycja
  11. Lizurej Łukasz
  12. Lizurej Wojciech
  13. Mazur Katarzyna
  14. Michalak Karol
  15. Nowak Kinga
  16. Stachów Michał
  17. Stępień Klaudia
  18. Szczepaniak Anna
  19. Trusczyńska Aleksandra
  20. Wilczkiewicz Weronika

Klasa VI b


Wychowawca: mgr Agnieszka Magdzińska
Nauczyciel wspomagający: mgr Halina Zawada

Absolwenci:
  1. Banasiak Szymon
  2. Chrostowski Mieczysław
  3. Danielak Hubert
  4. Daraż Oskar
  5. Góral Adrian
  6. Haber Adrian
  7. Kilanowski Mateusz
  8. Konieczny Emil
  9. Krewski Patryk
  10. Kulwas Kacper
  11. Kwiatkowski Filip
  12. Nowowiejski Szymon
  13. Pilichowski Miłosz
  14. Tamulewicz Michał
  15. Usnarski Maciej
  16. Wadziński Jakub
  17. Woszczatyński Arkadiusz
  18. Żybura Michał

Klasa VI c


Wychowawca: mgr Anna Ziółkowska

Absolwenci:
  1. Bagiński Kamil
  2. Bojanowski Frank
  3. Boruć Marcel
  4. Kalka Marcin
  5. Kisiel Piotr
  6. Królak Adam
  7. Kwiatkowska Alicja
  8. Łęcka Wiktoria
  9. Maćkowiak Paweł
  10. Małecka Alicja
  11. Michaś Sara
  12. Mikołajczyk Mateusz
  13. Miściur Arkadiusz
  14. Niżyńska Patrycja
  15. Pastewska Natalia
  16. Rabczuk Wojciech
  17. Sagan Edyta
  18. Stachurski Maciej
  19. Thurau Jessica
  20. Waliczek Juliusz
  21. Witkowska Aleksandra
  22. Żebrowski Maciej





Rok szkolny 2011/2012


Klasa VI a


Wychowawca: mgr Grażyna Batko
Nauczyciel wspomagający: mgr Sylwia Kamecka

Absolwenci:
  1. Baigorria-Kobyliński Pablo Alexander
  2. Cieloch Radosław
  3. Cybulska Patrycja Dominika
  4. Damijan Szymon Daniel
  5. Górski Grzegorz
  6. Grzanka Filip
  7. Kalata Mateusz Seweryn
  8. Kossowska Karolina
  9. Kościński Przemysław Adam
  10. Łęcki Kajetan Aleksander
  11. Mańko Jan Mariusz
  12. Oleksy Aleksandra Patrycja
  13. Risoy Robin
  14. Rosicki Dorian Dominik
  15. Szczerba Bartosz Kamil
  16. Szyłobryt Oliwia Anna
  17. Tymek Natalia
  18. Wojtko Oliwia Katarzyna
  19. Woźniak Zuzanna
  20. Zielińska Aleksandra

Klasa VI b


Wychowawca: mgr Krystyna Zachaczewska
Nauczyciel wspomagający: mgr Aleksandra Kunz

Absolwenci:
  1. Jakubowski Kacper Paweł
  2. Kędra Artur Marcin
  3. Klimczak Izabela
  4. Kuczera Marta Małgorzata
  5. Kuligowska Natalia Helena
  6. Lewczuk Maciej
  7. Michalak Natalia Oliwia
  8. Mrozińska Dagmara Marta
  9. Owsianik Karolina
  10. Piekiełko Artur
  11. Romanowska Hanna Stanisława
  12. Terefeńko Gracjan
  13. Tokarczyk Joanna Maria
  14. Tołodziecka Oliwia
  15. Wielgosz Kacper Karol
  16. Przybylski Mateusz

Klasa VI c


Wychowawca: mgr Elżbieta Kozłowska

Absolwenci:
  1. Banas Paweł Patryk
  2. Banas Piotr Dawid
  3. Dawidowski Błażej
  4. Dębowski Mateusz
  5. Gac Marlena Teresa
  6. Kisielewski Marcin Henryk
  7. Kołomański Sebastian Wojciech
  8. Królak Tomasz Tadeusz
  9. Latała Kornelia Roksana
  10. Lewandowska Klaudia Patrycja
  11. Lewczuk Anna Katarzyna
  12. Łajewska Angelika
  13. Spławski Maciej Sławomir
  14. Szwęch Wojciech Dariusz
  15. Żebrowska Natalia Weronika



Rok szkolny 2010/2011


Klasa VI a


Wychowawca: mgr Katarzyna Marchowiecka
Nauczyciel wspomagający: mgr Olga Sitańska-Pietrzak

Absolwenci:
  1. Agata Natalia Jagoda
  2. Banasiak Adam
  3. Birak Joanna Monika
  4. Doroba Kinga
  5. Iwańczyk Aleksandra Estera
  6. Jamrożek Filip
  7. Kwiatkowska Ewa
  8. Lewandowski Mateusz
  9. Maj Patryk
  10. Marzec Agnieszka
  11. Obidzińska Judyta Marta
  12. Pawlikowska Wiktoria
  13. Sadowski Mateusz
  14. Tołkaczewska Marta Aleksandra
  15. Więcek Patryk Łukasz
  16. Wrotniewski Cezary

Klasa VI b


Wychowawca: mgr Karolina Willma
Nauczyciel wspomagający: mgr Justyna Całkowska

Absolwenci:
  1. Boguszewska Karolina
  2. Borsow Maksymilian
  3. Dankowski Bartosz
  4. Grabowski Paweł Piotr
  5. Grzegorczyk Joanna
  6. Jagieła Jakub
  7. Jeliński Jacek
  8. Lehr Anna Eliza
  9. Marcinkowski Krzysztof Kamil
  10. Marzec Michał
  11. Milinkiewicz Filip
  12. Mroziński Konrad Krzysztof
  13. Orzechowski Patryk Daniel
  14. Rodziewicz Katarzyna Roksana
  15. Szałkowska Lena Anna
  16. Olejniczak Patrycja
  17. Kulwas Marcin

Klasa VI c


Wychowawca: mgr Grażyna Batko

Absolwenci:
  1. Bebłot Robert Paweł
  2. Chamier-Gliszczyński Bartosz Patryk
  3. Ciesielski Maciej Dariusz
  4. Gawrysiak Grzegorz Ignacy
  5. Jagielski Damian Kamil
  6. Kolek Marcin Aleksander
  7. Musiał Natalia
  8. Olszak Szymon Marcin
  9. Pastecka Izabela Adrianna
  10. Rogalska Klaudia Patrycja
  11. Sagan Marta
  12. Spławska Monika Anna
  13. Trenkler Sandra Klaudia
  14. Turowicz Jakub
  15. Wojtal Dawid Jan
  16. Zagrzebnicki Mariusz Roman
  17. Krasecki Szymon Tomasz



Rok szkolny 2009/2010


Klasa VI a


Wychowawca: mgr Agnieszka Magdzińska
Nauczyciel wspomagający: mgr Halina Zawada

Absolwenci:
  1. Garbaczewska Magdalena Katarzyna
  2. Gębala Kacper Janusz
  3. Goljanek Magdalena Ewa
  4. Jasiński Tomasz
  5. Kisiel Anna Elżbieta
  6. Kunz Maria
  7. Majda Maria Dominika
  8. Malinowski Michał
  9. Motała Wojciech
  10. Nowicka Martyna Anita
  11. Orzełek Patrycja Klaudia
  12. Rychlica Grzegorz Zygmunt
  13. Ryziński Robert Daniel
  14. Siedlecka Dominika Magdalena
  15. Sikorski Olgierd Krzysztof
  16. Sołtysiak Danuta
  17. Stachurska Dominika Patrycja
  18. Stegienta Natalia Agnieszka
  19. Śniegocka Aleksandra

Klasa VI b


Wychowawca: mgr Elżbieta Milcarz
Nauczyciel wspomagający: mgr Aldona Przybylska

Absolwenci:
  1. Baryła Grzegorz
  2. Jeżewski Krzysztof
  3. Kaźmierczak Kacper
  4. Krasecka Angelika
  5. Kryszczak Martyna
  6. Lebioda Michalina
  7. Lechocki Hubert
  8. Lebowska Klaudia
  9. Makowski Filip
  10. Malikowski Filip
  11. Michlewicz Jordan
  12. Olech Maciej
  13. Trojanowski Mateusz
  14. Wiśniewska Wiktoria
  15. Ratajski Przemysław

Klasa VI c


Wychowawca: mgr Ćwirko Irena

Absolwenci:
  1. Dzikowska Edyta Ewa
  2. Ernestowicz Agata Helena
  3. Kalka Paweł
  4. Kamecki Patryk
  5. Karczewska Sandra Karolina
  6. Kisielewska Katarzyna Anna
  7. Kwiatkowski Damian Adrian
  8. Marszał Anna Oliwia
  9. Pierun Maria Antonina
  10. Rafałko Angelika Oliwia
  11. Ruszkowska Aneta Milena
  12. Rzeczycki Dawid Adrian
  13. Stachura Felicjan Lucjan
  14. Stencel Patryk Mateusz
  15. Szwęch Magdalena Anna
  16. Szyłobryt Sebastian Paweł
  17. Wesołowski Tomasz Riuji
  18. Wichniewicz Arkadiusz
  19. Zapołoch Marcin Damian
  20. Zdanowska Natalia
  21. Zimny Rafał Edward



Rok szkolny 2008/2009


Klasa VI a


Wychowawca: mgr Krystyna Zachaczewska
Nauczyciele wspomagający: mgr Karolina Willma i mgr Tomasz Krzewina

Absolwenci:
  1. Andrzejczuk Jakub Piotr
  2. Dąbrowska Paulina
  3. Dębiec Joanna
  4. Dziubak Maja Katarzyna
  5. Front Jacek
  6. Godlewski Marek Paweł
  7. Hamarowska Dorota Teresa
  8. Humeniuk Kamil Michał
  9. Kołtos Joanna Anna
  10. Kosydor Szymon Piotr
  11. Krzewina Paweł Sławomir
  12. Kulawiak Dominika Aldona
  13. Kurczak Marta Katarzyna
  14. Michalska Magdalena Iwona
  15. Ptaszek Daniel
  16. Rabczuk Marcelina
  17. Wasilow Marek Mieczysław
  18. Zieliński Bernard
  19. Baumgart Marcin

Klasa VI b


Wychowawca: mgr Elżbieta Kozłowska
Nauczyciele wspomagający: mgr Ewa Pieczyńska

Absolwenci:
  1. Bucka Magda Natalia
  2. Chmielowicz Michał
  3. Chrostowski Kacper Piotr
  4. Ciecieląg Mateusz Krystian
  5. Goljanek Marcin Adam
  6. Gorczyca Daniel Marcin
  7. Haber Arkadiusz Patryk
  8. Hebda Damian
  9. Hycza Katarzyna
  10. Kita Krzysztof Kornel
  11. Krycyszyn Karolina Genowefa
  12. Matuszewski Kacper Konrad
  13. Mazur Oliwia
  14. Owsieniecka Oliwia Mirosława
  15. Rink Patrycja Aleksandra
  16. Stencel Marcin Michał
  17. Wasiak Patrycja Aleksandra
  18. Wolniewicz Karolina
  19. Szymora Weronika

Klasa VI c


Wychowawca: mgr Grażyna Batko
Nauczyciel wspomagający: mgr Anna Mojsiewicz

Absolwenci:
  1. Jamrożek Mikołaj Artur
  2. Kamińska Małgorzata Maria
  3. Koczwara Przemysław
  4. Kościński Michał Marcin
  5. Królikowska Anita Maria
  6. Kurant Katarzyna
  7. Lepsza Paulina Natalia
  8. Łojek Stanisław Wacław
  9. Mroczkowski Krzysztof Adam
  10. Myśliwiec Krzysztof Marian
  11. Pachela Michał Feliks
  12. Pachela Patrycja Sylwia
  13. Ryś Patryk Henryk
  14. Ryś Tomasz Dawid
  15. Sak Sebastian
  16. Świątkowski Paweł
  17. Każmierczak Piotr Kazimierz
  18. Szukalski Adrian Patryk

Klasa VI d


Wychowawca: mgr Nella Wojna

Absolwenci:
  1. Buczek Wiktoria
  2. Chażyński Mateusz Filip
  3. Dzikowski Jarosław Marcin
  4. Górski Jakub Patryk
  5. Jacuński Krystian
  6. Kisielewska Joanna Maria
  7. Kowalczyk Wojciech Dariusz
  8. Lasota Sebastian Krzysztof
  9. Maśnicki Piotr
  10. Nojgebauer Łukasz Jerzy
  11. Orłowski Dawid Kamil
  12. Orzechowska Klaudia Magdalena
  13. Przedwolski Hubert Ryszard
  14. Redes Krzysztof Jan
  15. Wiśniewski Adam Sebastian



Rok szkolny 2007/2008


Klasa VI a


Wychowawca: mgr Elżbieta Milcarz
Nauczyciel wspomagający: mgr Aldona Przybylska

Absolwenci:
  1. Borzęcka Agata Zofia
  2. Cieloch Paulina
  3. Czachorowska Olga
  4. Czechowicz Łukasz Paweł
  5. Daśko Jakub Błażej
  6. Dejer Piotr
  7. Gryń Mateusz Aleksander
  8. Iwańczyk Martyna
  9. Kacprzak Paweł Leszek
  10. Kaźmierczak Patryk
  11. Kłys Dominika Klaudia
  12. Piechowiak Jakub Marek
  13. Sudyk Jarosław
  14. Szostak Patryk Michał
  15. Ślusarczyk Natalia
  16. Walencik Dominik Marcin
  17. Walencik Julia Marta
  18. Woronin Jakub Marta
  19. Zadka Marek Tomasz
  20. Sitański Jakub

Klasa VI b


Wychowawca: mgr Karolina Willma
Nauczyciele wspomagający: mgr Grażyna Batko, mgr Tomasz Krzewina

Absolwenci:
  1. Busz Paulina Anna
  2. Erbacher Przemysław
  3. Grabowski Konrad Arkadiusz
  4. Guziejewski Piotr Grzegorz
  5. Jacunska Natalia Magdalena
  6. Kucharuk Klaudia
  7. Lehr Jędrzej
  8. Marszał Kinga Sandra
  9. Marzec Monika Magdalena
  10. Ostrowska Anna
  11. Pawlak Mariusz
  12. Ragus Kuba Marian
  13. Różycka Paulina Żaneta
  14. Sindera Dawid Piotr
  15. Wiąz Krystian Ryszard
  16. Wolak Radosław Piotr
  17. Gawroński Patryk Przemysław

Klasa VI c


Wychowawca: mgr Maria Mikucka

Absolwenci:
  1. Andrzejczuk Adrian
  2. Banas Daniel
  3. Borsow Aleksandra
  4. Czechowski Mateusz
  5. Dąbrowski Paweł
  6. Garczewska Natalia
  7. Gut Paula
  8. Hnatkowska Paulina
  9. Ilska Paulina
  10. Karczewska Edyta
  11. Kaźmierczak Grzegorz
  12. Kolek Jakub
  13. Kołodziej Maja
  14. Kujawski Robert
  15. Maciejasz Szymon
  16. Makowski Igor
  17. Matwiejuk Damian
  18. Olejniczak Oliwia
  19. Orłowska Paulina
  20. Pawłowski Paweł
  21. Stadnik Dominika
  22. Stępień Aleksandra
  23. Sugier Jakub
  24. Szner Patrycja
  25. Zajączkowska Weronika



[ powrót - poprzednia strona ]
BIP
FACEBOOK
SPONSORZY
DZIENNIK

Dziennik elektroniczny:

Logowanie do dziennika

Poradniki

Telefon zaufania
Pajacyk
Bezpieczny internet


Informacje

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Urząd Miasta Kołobrzeg

Urząd Gminy Kołobrzeg

Miejska Biblioteka Publiczna

Regionalne Centrum Kultury

Centralna Komisja Egzaminacyjna

Losowa Fotka
jpg_15.JPG
jpg_15.JPG
Dzień Mamy w 0a - 2013
Pogoda

Pogoda dla Kołobrzegu
według onet.pl